• Anne-Sophie Darville, Sales Representative chez Bioderma.

    Voor mij is het een kans om mijn grenzen te verleggen en deel te nemen aan een evenement dat de aandacht vestigt op vrouwen in de trailwereld

    Anne-Sophie Darville, Sales Representative chez Bioderma.

De Half Marathon des Sables (HMDS) is een ultramarathon van 3 etappes die lopend en/of wandelend worden afgelegd:

  • 30 km
  • 40 of 60 km
  • 30 km

Anne-Sophie koos ervoor om in totaal 120 km af te leggen!

Het is een prachtige 7-daagse ervaring (4 dagen avontuur en 3 dagen in bivak) met meer dan 700 deelnemers, onder wie 53% vrouwen.

Meer dan 200 nationaliteiten zijn hier vertegenwoordigd!

Het was belangrijk voor Bioderma om Anne-Sophie te volgen in dit avontuur omwille van de waarden die we delen met het evenement.

Uitmuntendheid, kracht en moed zijn immers ook waarden die wij hoog in het vaandel dragen!

Wij wilden van deze prachtige ervaring gebruik maken om de mensen eraan te herinneren dat onze huid, ons lichaam het beste verdient en dat wij allen de kracht hebben om te evolueren en sterker te worden.

#empoweryourself als een voortzetting van #empoweryourskin

Sensibio H2O

Een zuivere, ongerepte huid, tot rust gebracht en ontdaan van make-up en vervuiling.

Gevoelige huid Alle huidtypes

Cicabio Lotion Spray

Uitdrogende en herstellende spray. 8u werkzaam.

Verzwakte, geïrriteerde huid

Photoderm Aquafluide SPF50+

Hydraterend en matterend zonneproduct met verfrissende aqua-textuur.

Gevoelige huid